سایت های استاتیک آن دسته از وب سایت هایی هستند که اغلب جهت معرفی شرکت یا مطالبخاصی مورد استفاده قرار می گیرند که نیاز به آپدیت کردن آنها نیست و تنها جهت معرفی هستند. به روزرسانی آنها اغلب زمانبر است و دارای هزینه طراحی پایینتر نسبت به سایت های دینامیک هستند. عموما به زبان HTML نوشته می شوند .

در سایت های استاتیک تمامی مطالب و اطلاعات در یک صفحه از سایت قرار داده می شود و هر صفحه از سایت بصورت مجزا دارای یک فایل بر روی سرور است. 

این نوع از وب سایت ها تنها برای مواردی که نیاز به معرفی کالا یا موضوعی است مناسب می باشد. 

 سایت داینامیک به وب سایتی گفته می شود که محتوای صفحات در پایگاه داده (database) ذخیره شد و با فراخوانی صفحات توسط کاربر اطلاعات از دیتابیس در قالب سایت جاگذاری شده و به کاربر نمایش داده می شود. به عبارت دیگر با ساخت یک قالب برای سایت و اتصال آن به پایگاه داده می توان بی نهایت صفحه برای سایت تولید کرد. فقط کافیست اطلاعات را در دیتابیس ذخیره کرد تا با فراخوانی آنها، وارد قالب سایت شود و به نمایش در آید.

از مزایای این سیستم طراحی تنها یک قالب می باشد. به این صورت که برای هر صفحه از سایت نیاز به برنامه نویسی و طراحی هر صفحه بطور جداگانه نیست و تنهاست یک صفحه طراحی می شود و محتویات برای هر صفحه در همان قالب گنجانده شده و به نمایش در می آید.

بطور خلاصه از قابلیت های این سیستم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • راه اندازی در کوتاهترین زمان
  • محتوای سایت بصورت آنلاین قابل ویرایش است.
  • تعداد نامحدود صفحه و منو
  • سایت پویا و با قابلیت به روز رسانی آسان

فرم تماس

 

[Form tamas not found!]

اطلاعات تماس